Dünyaya daha genç olduğunuz zamanlardaki gibi bakın.


Daha genç görünmenin sırrı: Daha net görmek!


Yıllar önce nasıl görüyordun?

Manisa’da gerçekleştirdiğimiz Her daim genç Lens ameliyatı, +50 yaşındaki hastalarımızın, gözlük bağımlılıklarını kaldırarak hem uzak hem de yakın görüşte düzelme sağlar. Akıllı Lens teknolojisi size gençlikte yaşadığınız geniş görüş mesafesini yeniden kazandırır, yakın gözlükle okuma ihtiyacınızı düzeltir!.

Ikinci baharı gözlüksüz yaşa!

Sabahları kalktığınızda gözlüklerinizi aramak zorunda kalmayabileceğinizi hayal edin. Pencerenizden manzaranın tadını çıkarabilir, bilgisayarınızda çalışabilir ve çıplak gözle gazeteyi okuyabilirsiniz. Akıllı Trifokal lens teknolojisi, tüm mesafelerde ve gözlüksüz optimum görüşü garanti eder.

Uzak-Orta-Yakın tüm mesafeleri net gör

Tıp biliminin son on yıl içinde katarakt cerrahisini sadece güvenli ve etkin bir şekilde uygulanmasına değil, aynı zamanda akıllı lens ile katarakt ameliyatı sonrası yaşam kalitenizde büyük bir fark yaratabilecek kişiye özel lens kullanımıyla ilgili Manisa da attığımız önemli adımların farkında olmayabilirsiniz.

Örneğin, katarakt ameliyatına ihtiyaç duymadan önce gözlük takıyorduysanız, bulanıklaşmış merceğinizi alarak, tekrar genç bir yetişkin gibi görüp gözlük kullanmanıza gerek bırakmayan özel bir lens ile değiştirebiliriz. Düşünün: artık ikisi birarada çok odaklı ve hatta okuma gözlüğüne veda edebilirsiniz. Günümüzün akıllı lensleri, yalnızca uzak mesafeleri değil, aynı zamanda gözlük ihtiyacı olmadan yakını görmenizide sağlar.

Gözlerinde Katarakt olabilirmi?

• Sisli veya bulanık görme
• Geceleri görmede zorlanma
• Karşıdan gelen araç farlarında hare veya kamaşma

• Okurken daha parlak ışığa ihtiyaç duyma
• Gözlük numaralarının sık sık değişmesi
• Renklerin soluklaşması

Yukarıdaki belirtilerden herhangi birine EVET yanıtı verdiyseniz, katarakt ameliyatına ihtiyacınız olabilir.Modern katarakt cerrahisi, görüşünüzün kalitesini ve yaşam kalitenizi arttırmak için bir fırsat sunar. Manisa BatıGöz Merkezi, kataraktı semptomlarını ortadan kaldırmak için en hassas ve ileri teknolojiyi kullanır. Sonuç olarak, görmeniz büyük ölçüde artacak ve dünyayı tekrar net görmenize izin verecektir.

Katarakt Testi